Inkacel, Celina Pławecka, kartki i zaproszenia ślubne


600 403 091

celina.plawecka@wp.pl

Regulamin

I DANE FIRMY I POSTANOWIENIA OGÓLNE
 
1. Regulamin sklepu internetowego INKACEL kartki i zaproszenia określa zasady zamówień oraz sprzedaży towarów.

2. Złożenie przez klienta zamówienia na określony towar oznacza akceptację postanowień niniejszego Regulaminu.

3. Właścicielem sklepu internetowego INKACEL kartki i zaproszenia, znajdującego się pod adresem: www.kartkiizaproszenia.pl jest firma posiadająca wpis do ewidencji działalności gospodarczej o nazwie: INKACEL kartki i zaproszenia Celina Pławecka ul. Dąbrowszczaków 14 43-241 Łąka, posiadająca NIP 638-171-45-08.

4. Sklep internetowy www.kartkiizaproszenia.pl prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane tylko za pośrednictwem strony internetowej po uprzedniej rejestracji Zamawiającego w systemie Sklepu.

5. Kontakt ze sklepem INKACEL w sprawach dotyczących oferowanych produktów możliwy jest drogą elektroniczną pod adresem: celina.plawecka@wp.pl oraz telefonicznie pod numerem 600403091 od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00-16:00.

6. Kupujący akceptuje, że oferowane przez INKACEL kartki i zaproszenia produkty są wykonywane ręcznie, co nie daje możliwości na pełną powtarzalność przedstawianej oferty.

7. Sklep INKACEL nie odpowiada za ewentualne różnice wynikające z indywidualnych ustawień monitora/komputera klienta (kolor, proporcje) - rozbieżności takie nie mogą być ewentualną przyczyną reklamacji lub zwrotu.

8. Opłata za uruchomienie procesu dodruku zaproszeń lub innych dodatków 30,00 zł

9. JAKO PRODUCENT WSZYSTKIE NASZE PRODUKTY OZNACZAMY NA ODWROCIE NASZYM LOGIEM


II ZASADY SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ

1. Sklep internetowy INKACEL prowadzi działalność handlową poprzez serwis www.kartkiizaproszenia.pl

2. Zamówienia mogą Państwo składać bezpośrednio poprzez stronę internetową www.kartkiizaproszenia.pl

3. Minimalna ilość zamówienia dla zaproszeń ślubnych/zawiadomień – 20 szt. jednego wzoru. Przy zamówieniu poniżej 20 szt. dodatkowa opłata 50 zł za wykonanie projektu składu tekstu.

4. Podstawą do realizacji zamówienia złożonego przez Klienta jest prawidłowe wypełnienie formularzy widocznych podczas składania zamówienia oraz opłacenie zamówienia poprzez przelew w ciągu 7 dni roboczych.

5. W tytule przelewu należy podać nadany przez Sklep numer zamówienia. W przeciwnym wypadku nie nastąpi realizacja zamówienia do czasu, aż Zamawiający nie skontaktuje się ze Sklepem i nie wyjaśni tej kwestii.

6. Sklep po otrzymaniu 100%  należności za zakupione produkty w ciągu 1-3 dni roboczych przesyła drogą mailową projekt graficzny składu tekstu.

7. Wymagane jest prawidłowe wypełnienie pół formularza. Sklep INKACEL zastrzega sobie prawo do telefonicznej lub mailowej weryfikacji złożonego zamówienia. W przypadku braku możliwości nawiązania kontaktu w ciągu 3 dni roboczych zamówienie może zostać anulowane.

8. Każde złożone zamówienie otrzymuje swój numer, który Zamawiający jest zobowiązany podać przy każdym kontakcie ze Sklepem. W przeciwnym wypadku korespondencja Zamawiającego zostanie odrzucona i nie będzie brana pod uwagę przez Sklep.

9. Jeżeli po złożeniu zamówienia okaże się, iż zamówiony artykuł jest obecnie niedostępny, Kupujący zostanie o tym niezwłocznie poinformowany za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie przez osobę upoważnioną do kontaktu z Kupującym. W przypadku zaistnienia takiej sytuacji Kupującemu przysługuje prawo anulowania zamówienia.

10. Sprzedający zastrzega sobie prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia bez podania konkretnej przyczyny.

11. Sklep INKACEL przyjmuje zamówienia pod adresem www.kartkiizaproszenia.pl 24 godziny na dobę w ciągu całego roku. Zamówienia złożone w dni powszednie po godzinie 18:00 oraz soboty, niedziele i święta, będą rozpatrywane pierwszego dnia roboczego następującego po złożeniu zamówienia


III REALIZACJA ZAMÓWIENIA

1. Po otrzymaniu 100% należności za złożone zamówienie w ciągu 72h otrzymacie Państwo projekt graficzny składu tekstu do akceptacji. Sklep nie przesyła Zamawiającym próbek towarów. Wysyłamy jedynie poczta elektroniczna projekt graficzny zaproszenia ślubnego z jedną wersją wybranego wcześniej tekstu i czcionki. Właściwych poprawek należy dokonać samodzielnie – uwagi (poprawki) należy przesłać za pomocą poczty elektronicznej.

2. Realizacja zamówienia zaproszeń ślubnych następuje po poinformowaniu Sklepu przez Zamawiającego za pomocą poczty elektronicznej o zaakceptowaniu ostatecznej wersji projektu graficznego.

3. Wszelkie poprawki w druku, bądź wyglądzie zamówionych produktów, po przesłaniu pisemnej akceptacji są płatne.

4. Sklep nie ingeruje w informacje podane przez Zamawiającego na potrzeby realizacji zamówienia, w szczególności nie poprawia błędów ortograficznych ani odmian gramatycznych podanego tekstu.

5. Jeśli tekst tego wymaga, prosimy by imiona i nazwiska gości były w formie odmienionej do wybranego tekstu np.: Sz. P. Annę Kowalską z osobą towarzyszącą

6. Czas realizacji zamówienia wynosi od 5 do 14 dni roboczych od dnia zaakceptowania projektu składu tekstu.


IV OFERTA SKLEPU I CENY

1. Wszystkie ceny towarów w sklepie INKACEL są cenami brutto.

2. Sklep INKACEL zastrzega sobie prawo do dowolnych zmian cen produktów znajdujących się w ofercie bez uprzedzenia. Posiada on również prawo do usuwania i dodawania towarów do oferty, wprowadzania, odwoływania, jak i zmian akcji promocyjnych w dowolnym momencie.

3. Ceną obowiązującą Klienta jest cena widniejąca na stronie potwierdzającej dokonanie zakupu.

4. Pomimo dołożenia starań, zdjęcia produktów mogą nie oddawać w pełni wyglądu reprezentowanych produktów. Zdjęcia wraz z opisami nie stanowią oferty w świetle prawa.

5. Ceny produktów nie zawierają kosztów dostawy zamawianych produktów. Koszty dostawy są określone w aktualnym cenniku dostaw.

V DOSTAWA I KOSZTY WYSYŁKI

1. Zamówione produkty dostarczamy na terytorium całego kraju za pośrednictwem  firmy kurierskiej GLS na adres wskazany w formularzu zamówienia.

2. Zapłata jest zawsze sumą kwoty za zakupione produkty i koszt wysyłki. Koszt wysyłki wynosi 25zł (KURIER GLS) bez względu na ilość jednorazowo złożonych zamówień.

3. Na czas realizacji zamówienia składa się realizacja zamówienia przez obsługę sklepu + czas dostarczenia przesyłki kurierskiej. Czas realizacji podany jest dla dni roboczych.

4. W przypadku braku możliwości zrealizowania zamówienia w podanym czasie z przyczyn od nas niezależnych, skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dalszego toku postępowania.

5. Czas dostarczenia przesyłki przez firmę kurierską wynosi zwykle od 1 do 2 dni roboczych.

6. Jeśli czas realizacji okazałby się dłuższy niż podany na stronach, kontaktujemy się z Kupującym, by poinformować go o opóźnieniu i potwierdzić dalszą chęć realizacji zamówienia. W przypadku rezygnacji z dalszej realizacji zamówienia, INKACEL  zwraca płatność na wskazane przez Klienta konto bankowe w terminie 7 dni roboczych.

7. Istnieje możliwość przesłania towaru poza granicę Polski. Prosimy o kontakt, gdyż koszt jest każdorazowo ustalany indywidualnie, zależnie od wagi zamówienia i kraju dostawy.

8. Nie wysyłamy przesyłek za pobraniem

9. Towar wysyłamy od poniedziałku do piątku

10. Towar jest zawsze starannie zapakowany

11. Nie ponosimy odpowiedzialności za czas doręczenia przesyłekVI REKLAMACJA I ZWROTY

1. Wszelkie reklamacje rozpatrujemy tylko i wyłącznie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

2. Nie przyjmujemy żadnych przesyłek wysyłanych do nas "za pobraniem".

3. Termin rozpatrzenia reklamacji wynosi 7 dni roboczych
od momentu otrzymania wadliwego towaru.

4. Reklamacji podlegają:   
*reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki,
które powstały podczas transportu przez firmę kurierską
będą rozpatrywane tylko w przypadku ich zgłoszenia kurierowi przy odbiorze towaru,
wraz z wypełnionym protokołem szkody.
*reklamacje dotyczące błędów w druku wynikłe z naszej winy

5. Reklamacji nie podlegają:
*reklamacje dotyczące błędów w druku, które nie wynikają z naszej winy nie będą rozpatrywane.                         
*czytelność i wielkość czcionki
*różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera klienta (kolor, proporcje itd.)   
*gramatura papieru, czyli jego sztywność

6. Wadliwy towar należy odesłać na WŁASNY KOSZT na adres:
INKACEL kartki i zaproszenia Celina Pławecka
ul. Dąbrowszczaków 14
43-241 Pszczyna-ŁąkaVII OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

1. Klient składając zamówienie wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych przez sklep INKACEL w celu realizacji zamówienia, informowania o jego etapie, a także przesyłania innych informacji dotyczących złożonego zamówienia.

2. Dane osobowe Klientów są poufne i nie będą udostępniane osobom trzecim.

3. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883) dane gromadzone są z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich osób nieupoważnionych.

4. Każdy Klient, którego dane znajdują się w bazie danych INKACEL ma prawo wglądu do swoich danych, do ich poprawiania i usuwania.


VIII POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Sklep INKACEL dokłada należytej staranności, aby treść oferty sprzedawanych towarów jak najdokładniej odpowiadała rzeczywistości. Z uwagi na możliwość wystąpienia błędów podczas dokonywanej aktualizacji, ewentualne rozbieżności zostaną skorygowane w trakcie potwierdzenia zamówienia przez sklep INKACEL.

2. Sklep INKACEL zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu w każdym momencie. Wszelkie zmiany obowiązują od chwili opublikowania nowego Regulaminu na stronach internetowych www.kartkiizaproszenia.pl

3. Opinie i pytania dotyczące pracy sklepu INKACEL w zakresie prezentacji produktów i realizacji zamówień prosimy kierować na adres: celina.plawecka@wp.pl

4. Wszystkie wzory zaprojektowane są przez INKACEL kartki i zaproszenia i chronione są prawami autorskimi.

5. Zawartość strony jest własnością INKACEL kartki i zaproszenia i podlega ochronie prawnej. Zabrania się używania zdjęć i kopiowania treści bez pisemnej zgody i wiedzy sklepu INKACEL.

x
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce.